Subiekt GT w chmurze – czym jest?

Oprogramowanie ERP jest podstawą prowadzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa, bez względu na specyfikę danej branży. Dzięki modułowej budowie systemy dla firm pomagają rozwijać nie tylko sprzedaż, ale również księgowość, marketing i dział kadr. Obsługa programów w wirtualnej infrastrukturze poszerza zakres funkcji oprogramowania. Poznaj system Subiekt GT w chmurze i dowiedz się jak mogą pomóc Ci w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Przetestuj DEMO Subiekta GT w chmurze na: https://cloudport.pl/subiekt-online

Jak działa system Subiekt GT?

Subiekt GT to popularny, a zarazem innowacyjny system sprzedażowy marki InsERT. Ze względu na jego szerokie zastosowanie, z funkcjonalności Subiekta korzystają przedsiębiorcy rozmaitych sektorów rynku – firmy usługowe, sklepy stacjonarne i internetowe. Oprogramowanie cechuje przyjazny interfejs, wszechstronność oraz prosta obsługa i łatwa integracja z urządzeniami zewnętrznymi. System Subiekt GT to rozwiązanie dedykowane mikro, małym i średnim firmom. 

Nowa jakość sprzedaży

Przy pomocy Subiekta można obsługiwać proces sprzedaży w pełnym tego słowa znaczeniu. System umożliwia prowadzenie kartotek, kontrahentów i usług i pełną obsługę dokumentów handlowych. Dzięki Subiektowi możliwa jest także obsługa urządzeń zewnętrznych, takich jak kasy fiskalne, drukarki, czy terminale płatnicze. Generowanie faktur, czy dokumentów WZ to tylko niektóre z możliwości oprogramowania. Platforma jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i nowelizacjami. Łatwa edycja plików graficznych i tekstowych pozwala wprowadzać zmiany na bieżąco, jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto dodać, że system można zintegrować z innymi programami z linii InsERT GT, w celu stworzenia jednego środowiska do zarządzania sprzedażą.

Możliwości Subiekta GT w chmurze

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie firmy do środowiska wirtualnego. Wszystko przez wzgląd na nowe możliwości oraz oszczędność czasu  i pieniędzy. Oprogramowanie w chmurze pozwala zredukować koszty związane z utrzymaniem fizycznego serwera oraz pracować w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Wdrożenie systemu w chmurze daje również możliwość obsługi platformy z dowolnego sprzętu – smartfona, tabletu, komputera stacjonarnego, laptopa bez względu na posiadany system operacyjny. 

Subiekt GT w chmurze to wygoda i funkcjonalność, jakiej nie zapewni oprogramowanie w wersji klasycznej. System w połączeniu z usługami dostawcy rozwiązań chmurowych pozwala wznieść sprzedaż na wyższy poziom. Zdalna praca z każdego miejsca na świecie pozwala zarządzać firmą w komfortowy sposób, również podczas delegacji. Łatwy dostęp do dokumentów dla pracowników pomaga w organizacji zadań, a automatyzacja pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie powtarzalnych czynności.

Wdrożenie Subiekta GT w chmurze – jaką firmę wybrać?

Rozważasz wdrożenie Subiekta w chmurze? Jeśli tak to wersja demo oprogramowania pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Aby skorzystaj z systemu w wersji demonstracyjnej lub z pełnej wersji oprogramowania sprawdź ofertę firmy Cloudport – dystrybutora rozwiązań chmurowych. Dzięki niej bez problemu wdrożysz Subiekta GT w chmurze lub inne systemy dostępne na stronie usługodawcy. Fachowa obsługa rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże sprawnie przebrnąć przez cały proces konfiguracji systemu. Przejrzyj stronę marki Cloudport i postaw na cyfrową rewolucję w swojej firmie! 

Artykuł sponsorowany